Ludenka

Co si myslíte o zabezpečení auta Sherlog?

Mám otázku ohledně zabezpečení auto pomocí systému sherlog? Dívala jsem se na jejich webovky sherlog.cz a příjde mi to docela fajn, když bydlíte v centru Brna. U nás třeba na parkovišti auta nehlídají ani tam nejsou kamery.

Odpovědi
Drap

Ano je to dobré. Obzvláště když ti ukradnou auto a podaří se jim ho objevit dříve, než zloději deaktivují zařízení.

Sisska

Hele jak jsem se dívala, tak si myslím, že jen tak to auto neukradnou, nebo spíše ukradnou ho, ale ten systém je dobře schovaný před zloději, takže ti to auto najdou. Nemyslím si, že by to bylo špatné. Ale jsem pořád ženská, chlapi ti asi řeknou něco jiného :D

Bob2

Osobně nemám s něma zkušenost ohledně zabezpečení jako takového, ale mám od nich ve firmě systém hlídání dodávek, abych měl pod kontrolou kde se auto zrovna nachází atd….

Ludenka

No právě, toho se nejvíc bojím, když nám ukradnou auto, aby se do chvilky našlo. Což firma na stránkách slibuje.

Sisska

Tak jako slibují to, tak snad nemá firma s dlouhou tradicí potřebu kecat. Já bych do toho šla mít drahé auto, na to naše už by to byla škoda :D

Ludenka

Taky si myslím, že nemají potřebu podávat klamné informace. Dražší auto máme navíc poměrně zánovní. Nad starým bych se nepozastavovala.