Avatar uživatele
Ludenka

Co si myslíte o zabezpečení auta Sherlog?

Mám otázku ohledně zabezpečení auto pomocí systému sherlog? Dívala jsem se na jejich webovky sherlog.cz a příjde mi to docela fajn, když bydlíte v centru Brna. U nás třeba na parkovišti auta nehlídají ani tam nejsou kamery.

Zajímavá 0 před 3321 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ano je to dobré. Obzvláště když ti ukradnou auto a podaří se jim ho objevit dříve, než zloději deaktivují zařízení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sisska

Hele jak jsem se dívala, tak si myslím, že jen tak to auto neukradnou, nebo spíše ukradnou ho, ale ten systém je dobře schovaný před zloději, takže ti to auto najdou. Nemyslím si, že by to bylo špatné. Ale jsem pořád ženská, chlapi ti asi řeknou něco jiného :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bob2

Osobně nemám s něma zkušenost ohledně zabezpečení jako takového, ale mám od nich ve firmě systém hlídání dodávek, abych měl pod kontrolou kde se auto zrovna nachází atd….

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ludenka

No právě, toho se nejvíc bojím, když nám ukradnou auto, aby se do chvilky našlo. Což firma na stránkách slibuje.

před 3299 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sisska

Tak jako slibují to, tak snad nemá firma s dlouhou tradicí potřebu kecat. Já bych do toho šla mít drahé auto, na to naše už by to byla škoda :D

před 3291 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ludenka

Taky si myslím, že nemají potřebu podávat klamné informace. Dražší auto máme navíc poměrně zánovní. Nad starým bych se nepozastavovala.

před 3290 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek