belgik

Zabavne viry na PC?

Ahoj,neznáte někdo nějakou funkční stránku kde jsou ke stažení takové ty záškodnické sranda viry,co vám například při každém zapnutí přesunuli vše z plochy do koše, 30×otevřeli cd romku apod? Díky

Nejlepší odpověď
Bedy

I takové „zábavné“ viry některé antiviry dokážou odhalit – jako podezřelou akci to zarazí.
Někdy tyhle na první pohled zábavné viry můžou být opravdové viry, které na pozadí můžou dělat i horší věci (spouštět snadno zneužitelné služby, vypnutí výchozího firewallu a centra zabezpečení, aby neřvalo, atd., atd.).
Takže varuji před takovými na první pohled zábavnými prográmky.

Další odpovědi
beer

Žádné sranda viry neexistují. I ta nejnevinnější „sranda“ může totiž natolik zaskočit nezkušeného uživatele, že ve snaze něco opravit přijde ve finále o tisíce v servisu.
Osobně tuto činnost považuji za velmi hloupou..

anonym

Ach jo. Podle předešlých otázek se chceš pomstít, že jo. Jinak hledej na netu, ale jsem rád, že tě neznám.