ten který je

Zabavené oblečení.

Co se děje se zabaveným oblečením z vietnamských tržišt?Jde na charitu nebo do spalovny?

Nejlepší odpověď
kropitko

Do spalovny, což mě neskutečně rozčiluje,,,také bych byla pro tu charitu.

Další odpovědi
rybíz

To je právě ten největší bordel-spálí se to. Místo toho by mohli odstranit falešné značky,nebo je přešít atd. a dávat oblečení do dětských domovů,dětem i dospělým,kterým nezůstalo nic např. po povodních,zemět­řesení apod.Hlavně,že pak pořádají sbírky na různé dětské domovy a na charitativní účely. Chtějí peníze,které by se pak mohli nějak nenápadně ztratit a někdo se měl dobře.

led

Musí sa žiaľ zlikvidvať, nie je možné si z toho nič ponechať prípadne predať. V opačnom prípade by štát mal na krku žalobu pre neoprávnené obohacovanie sa krádežou. Tento princíp platí vo všetkých civilizovaných štátoch na svete.

annas

Slyšela jsem v rádiu, že vězni na Mírově mají část oblečení upravovat. Nevím, zda už je to aktuální.