BarunQa

Zábava pro prcka?

Ahoj, zítra hlídám 6 letého kluka a potřebovala bych poradit nějakou zábavu, jak ho zabavit. Bohužel nemůžeme jít ven, takže máme jen vnitřní prostory rodiného domu.
Předem díky

Nejlepší odpověď
Drap

Něco tvořit, kreslitm vystřihovat, lepit, cokoli vyrábět

Další odpovědi
hanulka11

Můžeš mu číst a on ti pak bude vyprávět o čem jsi četla, Malovat třeba co dělal předešlý den.
Zahrajte si hry, karty , nějaké vystřihovánky na velikonoce , malujte vejce na papír a udělejte zápichy do květníků. Cokoliv hlavně bych nepouštěla televizi.

JanaViki

Kdyby tu někdo hlídal mě, tak bych si zahrála na schovku^^ a ještě k tomu v rodinném domě;) nebo se ho zeptej co by chtěl dělat:) ale jinak souhlasím s ostatními;) něco s Velikonocema, nebo něco nakreslit pro mamku a taťku:D