nukušinka

zábava na svatbe

Pořádám s mojí sestřenicí zahradní hostinu na svatbě a napadlo nás že by jsme udelaly takový malý vtip ženich bude muset přebalit panenku a na nevěstu jsme zatím nic nevymyslely napadlo nás, že by mohla zatlouct hřebík ale nevíme jestli by to bylo dobré napadne někoho něco?
DIK

Nejlepší odpověď
kropitko

to quentos,já bych nechala zatloukat i toho ženicha,schválně komu to půjde lépe…
Doplňuji:
jo a zapoměla jsem napsat,to co jsem chtěla. To asi to horko,já bych se snažila vymyslet zábavu úplně pro všechny,jelikož neznám skladbu svatebčanů,tak nevím přesně co poradit,ale prostě nějakou hru kterou by si zahráli všichni,nebo aspoň většina.

Další odpovědi
quentos

ano, to mi přijde s tím hřebíkem dobré, ještě bych jí udělal slovní doprovod: „To máte, paní, do života – ZATLOUKAT, ZATLOUKAT, ZATLOUKAT…“

ReHu

Myslím, ža oba nápady dobré, jen možná, že 1 hřebík je málo. Snad 3–5 ks?

pekynka

Co připravit nevěstě špalek a sekyrku, myslím, že především pro mužské publikum to bude úžasný pohled – nevěsta a štípání dřeva a určitě ji začnou hecovat. Ale pozor na úraz!