Pokročilý

Lze dostat za stravenky cigarety?

Tak jsem vám dneska ráno šel do Billy a pán přede mnou měl menší nakup, nějaky rohlík, salám atd. a ještě chtěl cigara, platil stravenkama a pokladní to bez problemu zaúčtovala k tomu... Toto se opravdu dá dělat? Anebo měl známé na pokladně? :D :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud jsou cigarety jeho denní chléb...

Další odpovědi:

Zlatý

Není to legální...
;-)

někde to dodržují striktně, někde jim je to jedno. kdyby se v tom někdo hrabal, tak na účtence to bude vidět, kolik čeho a čím placeno. nakonec ať si za to koupí kdo chce co chce. je to benefit a navíc já osobně si ze stravenky skoro polovinu zaplatím sám. kupuji na to co mi prodají. cigarety ne, jsem jejich těžkým odpůrcem.

Stříbrný

přes známost u kasy to jde, jinak chlast vč. piva a cigára odmítají platit stravenkama, myslím že je to blokováno příslušným pokladním software...asi jak kde

Pokročilý

To jde v poho,,proč tě to pohoršuje,,jsi v česku,,i u nás v obchodě to jde a nemám tu nikoho známého,,u pokladny,,kšeft je kšeft,

Diskuze k otázce

Stříbrný

Dochy

Jseš si jist, že platil POUZE stravenkama? Já mám pocit, žeprávě větší řetězce mají tyto podmínky už zapracované do pokladen.... Pokud zákazník platí stravenkama, pak pokladna stravenky načte a kontroluje na jakou část nákupu je může použít.... A pokud se nepletu tak jsem i viděl jak zákazník přestože platil nákup stravenkama tak igelitku si musel dokoupit za drobný a do hodnoty stravenek dokupoval nějaké žvejkačky...

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 411
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.