quentos

Za okny náhle vánice jaxviňa. Jak u vás?

A to minulej tejden již občas probleskl mezi sněhem ostrůvek zelené trávy, a my tomu přikládali bůhvíjaký význam… ale je fakt, že to tady v podhůří Krkonoš máme z první ruky.

Nejlepší odpověď
www

Tak slovo jaxviňa se dostalo už i do Krkonoš ?? 😁
Brněnsko: zoncna momentálně rumpluje málem jS (to je už zkratka jaxviňa) 😁

Další odpovědi
hanulka11

u nás probleskuje mezi mraky sluníčko, jinak se nic neděje

Drap

Oblačno, prosvítá sluníčko, pohoda, snad jen na řekách nasazená technika a uvolňují se kry.

aramah

Zrovna m vánice chytla při cestě domů.Ale teď krásně svítí sluníčko.
Počasí přesně na duben.I když už to není co to bývalo :D

hanny 2

Brno – oblačno,občas sluníčko,8°C,po­hoda.Po sněhu ani památky.

Ewíík

Mrholí a mrholí 🙂

Ella

taky vánice, taky… akorát sníh tady byl akorát špinavej u cesty

anonym

Od rána sněží,včera jaro,dnes zase zima.Ach jó,já se už nemůžu dočkat až to všechno sleze,roztaje a bude teplíčko,sluníčko.

WeeBear

Opavsko, 4°C, po sněhu není rovněž ani památky tady. Lehounce zataženo, trošku problýskává sluníčko. Odpoledne asi deset minut lehounce sněžilo, ale díkybohu to pominulo.

Už aby bylo léto. 🙂

jendahun

Dobře vám tak Čecháčci,tady svítí slunce.Bacha na to,že to pošlete zítra na Moravu..:-)