Michal Kole

za několik dní jdu na očkování proti tetanu. Nebude to bolet do hýžďovéhoo svalu ? Bolí to bodnutí a vpich a kružítko ?

Nejlepší odpověď
zjentek

no, zažiješ znova to, čím jsi si prošel max. před 15ti lety, nijak zvlášť se to lišit nebude, leda že se ti posunul práh bolesti, ale na to je dobré myslet na něco pozitivního, třeba:
http://www.you­tube.com/watch?v=jo1m3r0­Gca4

Další odpovědi
Funna

„a vpich a kružítko“…hmm…jdeš snad na hodinu geometrie?
bolí to stejně jako jakákoliv injekce…hlavně nezatínej sval…jinak to fakt bolet bude…

isteron

Nepozerať sa na to misto pri pichaní, a rozchodiť. A pri pichaní nenapínať svaly. Môj syn 4–5 ročný dostával každý mesiac injekciu Pendeponu celý rok.
Ja absolvujem ihlou odber krvi, očkovanie proti chrípke ap. ročne zhruba 12 – 15 krát.

tatanka

Kole, nechoď tam, je to marné.

sevos

V ČR se očkuie do ramene,uvidíš ty následky sám.

Pepa Diviš

Snad se nebojíš? jak říkaly sestřičky, je to jako když tě bodne včelička :) souhlasím s zjentekem – pomáhá myslet na něco dobrého :) představ si třeba že se díváš na plavající ženy atd… ale doporučuji aby ses před tím vykoupal ;)