helenka.4

Za kým konkrétně jít v Brně, když nemohu určit rostlinu?

Dobrý den, zakládám si herbář a nemohu určit jednu rostlinu. Existuje nějaký odborník v Brně, za kterým když příjdu, ochotně mi s tím pomůže?

Nejlepší odpověď
hanulka11

třeba by ti pomohl někdo i na netu – jinak v botanické zahradě i třeba v zahradnictví

Další odpovědi
Lucijej

Tak v Brně je přírodověděcká fakulta, tak se koukni na jejich stránky a tam najdeš snad nějakého botanika, který bude ochotný.....

dědapetr

Herbář 2.0
http://www.slu­necnice.cz/sw/bo­tanicky-herbar/

briketka10

poslala bych rostlinku do Receptáře na TV Prima a pan Větvička je odborník na určování všech rostlin..

bolak

Vyfoť to a hoď to sem ne? Neslyšelas slogan? >Odpovědi, tam to vědí.<
A když to nebudou vědět ani tady, prostě tam napiš „tráva obecná“.