chocho77

Za kolik sekund zašít 15 cm dlouhý řez v džínovině jehlou dlouhou 4 cm a nití, jestliže bylo použit 21 křížk.stehů?

a kolik sekund bylo možné zašít 15 cm dlouhý řez v džínovině jehlou dlouhou 4 cm a obyčejnou nití, jestliže bylo použito 21 křížkových ste­hů?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na rychlosti šití, na délce návleku a možná i dalších věcech. Na solidní odpověď je příliš málo informací.

Další odpovědi
brillant

Stejná otázka tu již byla. Podle mě na řešení soutěží a domácích úkolů jsou jiné stránky.

Emefej

Další existencionální otázka. Zkus šít džínovinu jehlou dlouhou pouhé 4 cm a zjistíš, že to skoro nejde. Na to ke potřeba silnější, a tudíž i delší jehla.