Za kolik sekund vypijete pivo? S brčkem a bez brčka?

http://voyo.no­va.cz/multime­dia/comeback-34-dil-to-nej-bordel-na-uradech.html?s=0

Nejlepší odpověď
dědapetr

Pivo když si dám ho piji pro chuť a na žízeň a ne na blbnutí.

Další odpovědi
Ella

pít pivo brčkem je barbarství!!
nepočítám kolik sekund mi trvá ho vypít, protože většinou se dobře bavím s kamarády a nemám na takové voloviny čas

kapka

S brčkem, tak to vůbec nevim a bez brčka mám malý pivo na tak dlouho, než musím vrátit ten teplej hnusnej zbytek bez pěny. Kolik by to mohlo bejt asi tak sekund??? 😁
Na Ozáka nemam, ale hned zejtra začnu trénovat, teď jdu spát, dobrou… 🙂

tatanka

Zásadně bez brčka a co se týká rychlosti – tak na začátku je potřeba zvolit stejné tempo jako při rychlosti chůze pochodu ,aby se déle vydrželo. Pohladit bříško a při říkance hezky se tam rovnejte, bude nával pokračovat v této činnosti.

arygnoc

ihned.