Rokio

Za kolik sekund uběhnete sto metrů?

Dříve jsem uběhl stovku za 13 sekund. Teď s mým břichem uběhnu stovku za 16 sekund. Jak jste na tom vy?

Nejlepší odpověď
bolak

tak do minuty bych to asi zvlád, a to nejsem žádnej velkej sportovec..

Další odpovědi
hoven 1069

Já to dam za 9 sekund a to to netrenuju (60kg a 182 cm)

Sorry já si spletl 100 a 60 :D

orwell

Teď neuběhnu ani těch 100m vůbec, co krok, to píchnutí v zádech. Ale v době zeleného mládí jsem to běhal nějak mezi 12,5s až 13s. Měl jsem ale spolužáky na SŠ, kteří to dávali i za 11,2s a tak kolem. Na to jsem nikdy nedosáhl ☹

M_Petr_M

Současný světový rekord v běhu na 100 metrů je 9.6 sekund takže hoven kecá já to dávám tak za 12 s

ivzez

Nevím.
Stovku jsem nikdy neběžela.
Jenom 60 a 300 m.

metro

Potvrzeno mám 20 s, ale nebylo to naplno.