IBI05

Za kolik mohu prodat iPhona 4 s prasklým zadním sklem?

Dobr den přeji, mám otázku. Mám iPhone 4 A je používan 8 měsíců.Přála bych si ho prodat za slušnou cenu není nějak poškrabaný ale má prasklé zadní sklo. Tak nevím jaká cena se hodí a nebo jestli ho mám opravit za 2000 a pak prodat.

Odpovědi
balca

na Aukru řekněme za 7000 + -…

anonym

Tak fungl nový Samsung S II i9100 se stejným výkonem se dá koupit za 8500,– a to má prakticky nerozbitné sklo „gorilla glass“

osobně bych s ohledem na to naprasklý iPhone z druhé ruky za 7000 opravdu nikdy nekoupil.
Doplňuji:
ale nikdy nevíte kdo se znovu nechá napálit 🙂