Avatar uživatele
Georgo2010

Za kolik dni se polozena otazka bez odovedi uzamkne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym před 4538 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Georgo , diky za bezva otazku. Take uz me to dlouho zajimalo. 🙂
Patrim mezi ty , ktera " dolu " take jeste nikdy nevlezla. 🙂
Na me by toho bylo moc najednou , tak takhle se to dovim alespon pekne postupne… po roce.
🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Tak já jsem si ty nezodpovězené otázky projela a našla jsem dokonce otázku, která je stará 140 dní a uzamčená není,,takže myslím, že asi tak po půl roce,,,

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vi-nekdo-jak-najit-na-netu-online-sledovani-sport2-nebo-rtl-muze-mi-nekdo-poslat-odkaz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Už tu byla několikrát řeč od června, co jsi registrován, ale pro ostatní zopakuji. Otázka se neuzamyká automaticky, ale uzamykají ji spolu s ostatními postupně chronologicky admini (pokud ji neuzamkl sám tazatel). U českých je to v současné době cca 10 dní, u slovenských 30 dní.
Doplňuji:
Doplňuji, hanulka má samozřejmě pravdu, měl jsem formulovat jen, že admini postupně procházejí otázky i odpovědi pro případný závadný obsah nebo jiné zádrhele, kdy je vymazají nebo mohou nastavit interval, po němž se otázky uzavírají (proto jsou rozdílné doby u českých a slovenských Odpovědí).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

zde sis to měl přečíst hned když ses zaregistroval­.....dole na stránce jsou body . které by si měl každý přečíst , než začne zde fungovat

Jak funguje uzamykání otázek?
Otázky se zamykají dvěma způsoby: automaticky a výběrem nejlepší odpovědi.
Vybrat nejlepší odpověď může pouze autor otázky, výběrem nejlepší odpovědi se přičtou dva palce nahoru a otázka se zamkne.
K automatickému zamčení dojde v případě, že po deseti dnech od vložení otázky je více než 5 odpovědí a nebo má některá odpověď alespoň dva palce

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek