Georgo2010

Za kolik dni se polozena otazka bez odovedi uzamkne?

Nejlepší odpověď
anonym

Georgo , diky za bezva otazku. Take uz me to dlouho zajimalo. 🙂
Patrim mezi ty , ktera " dolu " take jeste nikdy nevlezla. 🙂
Na me by toho bylo moc najednou , tak takhle se to dovim alespon pekne postupne… po roce.
🙂 -iv-

Další odpovědi
kropitko

Tak já jsem si ty nezodpovězené otázky projela a našla jsem dokonce otázku, která je stará 140 dní a uzamčená není,,takže myslím, že asi tak po půl roce,,,

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vi-nekdo-jak-najit-na-netu-online-sledovani-sport2-nebo-rtl-muze-mi-nekdo-poslat-odkaz

anonym

Už tu byla několikrát řeč od června, co jsi registrován, ale pro ostatní zopakuji. Otázka se neuzamyká automaticky, ale uzamykají ji spolu s ostatními postupně chronologicky admini (pokud ji neuzamkl sám tazatel). U českých je to v současné době cca 10 dní, u slovenských 30 dní.
Doplňuji:
Doplňuji, hanulka má samozřejmě pravdu, měl jsem formulovat jen, že admini postupně procházejí otázky i odpovědi pro případný závadný obsah nebo jiné zádrhele, kdy je vymazají nebo mohou nastavit interval, po němž se otázky uzavírají (proto jsou rozdílné doby u českých a slovenských Odpovědí).

hanulka11

zde sis to měl přečíst hned když ses zaregistroval­.....dole na stránce jsou body . které by si měl každý přečíst , než začne zde fungovat

Jak funguje uzamykání otázek?
Otázky se zamykají dvěma způsoby: automaticky a výběrem nejlepší odpovědi.
Vybrat nejlepší odpověď může pouze autor otázky, výběrem nejlepší odpovědi se přičtou dva palce nahoru a otázka se zamkne.
K automatickému zamčení dojde v případě, že po deseti dnech od vložení otázky je více než 5 odpovědí a nebo má některá odpověď alespoň dva palce