tableťák

Za kolik dní průměrně chodí zboží od dodavatele do alzy?

Prosím o odpověď, stačí,jestli je to víc, jak 1 – 2 dny.

Odpovědi
McArthur

Prvně nejsem z Alzy, ale na tuto otázku se nedá jasně odpovědět. Pokud to jde, tak zboží od distributora zboží k prodejci jde max. 1 až 2 pracovní dny. Má to ale háček. Pokud zboží distributor nemá na skladě, tak záleží na tom, odkud se vozí. Pokud je to z Číny a nejde to letecky, ale jde to kontejnem po moři, tak se cesta protáhne na 30 až 50 dní.

PetrXY

Běžné zboží dodávají za 1 – 2 dny, pokud máš v místě bydliště pobočku Alzy, tak je to opravdu rychlé.