kacka2003

Za kolik byste (přibližně) prodalili/koupili litr lesních borůvek?

Doplňuji:
*oprava-prodali/koupili

Nejlepší odpověď
annas

Trhovci v naše městě prodával minulý týden litr borůek za Kč 90,–-.
-
Neprodávám, nekupuji, dostanu od své známé.
Doplňuji:
Dnes jsem byla v jednom krajském městě. Zdei nabízeli borůvky – půl litru za kč 56.

.Prodávající uvedli i zřejmě záměrně cenu za půl litru. Všimla jsem si, že jedna kupující četla nepozorně a když měla platit, tak borůvky vrátila.

Další odpovědi
zzzzz

Nekupuji a neprodávám, natrhám si je sama:-)) Mám na zahradě i keře kanadských, ale ty lesní jsou nejlepší.

Pokud bych neměla možnost natrhat si je sama, koupila bych je tak do 50kč, nikdy bych je ale neprodala, trhám je ručně, bez česače a ta dřina je šílená, cenu bych nedokázala ani vyčíslit.

anonym

Cca 2 € – koupil (cena obvyklá tam, kam je – někdy, jezdím kupovat).
Pokud jde o prodej, nemohu sloužit.

jirkajirka

Mnou nazbírané borůvky by měly nevyčíslitelnou cenu. Od poláku jsme koupili za 75 kč litr

marta52

už na borůvky nechodím, ale když jsem chodila, tak bych je neprodala ani za nic, zase takový česač borůvek jsem nebyla a byla jsem ráda, že si natrhám pro sebe.

kablik

v Brně bývají za 80kč na Zelném trhu, zatím však nejsou…