kacka2003

Za kolik bych mohla koupit kvalitní flešku a kde?

Odpovědi
Alesh

Záleží jak velkou, tj. kolik bude mít GB. Jinak zkus nějaký internetový obchod, třeba Alza.cz

Zdroj: www.alza.cz

anonym

Za kolik? – jak velkou a jak rychlou (doporučuju USB 3)?
Koupíš ji leckde – v elektru, super-hyper, foto-kino, IT.

Doplňuji:
Doporučení – mám tuto – http://usb-flash-disky.heureka­.cz/pretec-i-disk-bulletproof-32gb/ – a naprostá spokojenost – rychlá, vodotěsná, nerozšlápnutelná.

mosoj

Kvalitní, znamená rychlý zápis a čtení. Hlavně ten zápis, čtení bývá vždy o něco rychlejší než zápis. Bohužel flasch disky se neoznačují jakou rychlostí disponují. Takže je třeba dát na nějaké doporučení. Potom lze změřit v compu jednoduchým prográmkem.