mosoj

Za kolik budeme jezdit v létě ?

Události v Egyptě prolomily dosud nevídanou cenu 100 dolarů za barel. A již je tady další jobovka. Arabské emiráty
ndsazovaly objem svých zásob o 40 % než je skutečnost.
Pokud je to pravda nastane historický vrchol v těžbě ropy
již příští rok. Dál to již nepůjde jedině kdyby byl konec světa.
Doplňuji:
Člověk si zvykne i na smrt, ale na cenu benzínu 50 Kč to bude hodně těžké !

Nejlepší odpověď
tom004

Možná byste měl naladit TV Barandov. Tohle je spíše otázka pro jasnovidce.

Další odpovědi
Miroslavst

Mě nena*erou, já budu takovat furt za dvěstě.

Další možnost je jezdit takto-zadarmo:
http://img.na­dapenny.com/t20/103­57/nadap112816920­180231.gif

Ale jinak prognozy jsou až někde u 40,–/l.

led

Ceny ropy sa môžu krátkodobe zdvihnúť, dlhodobo nie, pretože štáty dodávajúce ropy sú závislé na odberateľoch. To je obchod.
Žiaľ niekedy sa to rieši tzv.Púštnou búrkou, zámienka sa vždy nájde, aby útočník bol čistý.

halamka99

LPG stojí cca 50% z ceny benzínu, pokud to tak bude dál pokračovat, budu na tom stále ještě dobře
Jinak si myslím, že nad 40kč/l benzínu to nepůjde