juie

Za jakých podmínek jestli vůbec…

bych mohla ve 13 – 14 letech hlídat děti či pomáhat v útulku ??? šlo by to ???

Nejlepší odpověď
Drap

Hlídat děti můžeš příbuzným a známým.Nikomu jinému ne, protože ti neni 18. V útulku pracovaqt můžeš jako dobrovolník, pokud si to domluvíš. Ale bývá to zdarma.

Další odpovědi
www

Šlo by to, nikdo ti ale nebude platit oficielně. V nejlepším případě z ruky do ruky.
Jestli tě to ale baví a peníze navíc nepožaduješ, je to správná cesta. Takhle jsem začínal kdysi v ZOO 😉

WeeBear

Ono by to určitě šlo, ale ne tak, že bys pracovala „na smlouvu“ (což vlastně ani není možné)

Na hlídání dětí se můžeš domluvit třeba se známou své mamky, nebo se sousedkou s tím, že ti třeba dají nějaký finanční obnos, to už je na vaší domluvě.

Pomáhat v útulku můžeš, ale za to nic nedostaneš. Můžeš se sama jít zeptat, jestli by tě nenechali venčit nějaké své pejsky, je to spíš na domluvě, maximálně si vezmou kontakt na Tvé rodiče, kdyby ses s pejskem dlouho nevracela. Ale podotýkám, ne všechny útulky si nechají pejsky venčit.

Tudíž žádné podmínky ani tak nejsou. Spíše jde o Tvou ochotu, trpělivost a spolehlivost.