Za jakých okolností může Policie České republiky nařídit O2, T-Mobile, Vodafone, aby sdělil polohu mobilu?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nemůže, k tomu potřebuje soudní příkaz.
Jedině snad v případě, kdy by věc nesnesla odklad a soudní příkaz by se vyřizoval.

Další odpovědi
anonym

to se může? to ani nevím že se dá zjistit poloha mobilu

venkovan

Není to jednoduché, musí se prokázat důvod prož má být poloha mobilu zjištěna a prakticky o tom v ten daný okamžik rozhoduje na základě zaslaných informací jeden člověk který v tu chvíli má danou službu. je to sice otázka asi 1 hodiny, ale vše musí jít přes Polici ČR kterám má stonovený postup jak telefon zjistit.
Jinými slovy – záletného partnera jen tak přes mobil nenajdete, a pokud by se prokázalo, že dotyčný zneužil tuto službu společnosti, měl by celkem velké problémy.
Lze zjistit i neoficiálně, ale prakticky to nejde.