LuK4S3k CZ

Za jakých okolností je potřeba dát do akvárka filtr

Nejlepší odpověď
beer

V podstatě jen za předpokladu, že tam budeš mít větší obsádku rybiček (velké akvarium a málo rybek filtr nijak zvlášť nevyžaduje).
Doplňuji:
Dříve filtry běžně nebyly, tak se častěji měnila voda a rybičky prosperovaly..

Zdroj: zkušenost

Další odpovědi
anonym

Doplním beera, že důležité je, jak hustě máš akvárko osázeno rostlinami, které se významnou měrou také podílejí na čištění vody v akváriu. V podstatě by Ti asi měli kvalifikovaně poradit v prodejně akvaristiky, kde budeš alespoň část zboží pro své akvárko pořizovat.
Doplňuji:
Zadej si „filtr do akvárka“ do vyhledávače. Je tam 67 odkazů a věřím, že tam najdeš odpovědi na většinu svých dotazů. Něco podobného tu asi před dvěma měsíci zjišťoval už nějaký zakladatel akvárka také.

terry

Jak píše beer.
Jen doplním, že to je relativní. Různí lidé se představují velké akvárko různě velké a větší počet rybiček neví nikdo kolik to přibližně je.

anonym

Doplním ocko, odkazů je 106, viz ve zdroji.
Většinou jsou ve starších odpovědích kvalitnější a zevrubnější odpovědi včetně užitečných webů.
(O porušování pravidel, je zbytečné něco dodávat, protože to okamžitě rozpoutává hysterii právě mezi těmi, co je notoricky porušují).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=fitr%20ak­v%C3%A1rko