Avatar uživatele
ReHu

Za jaký nejmenší prohřešek jste byli pokutováni?

Inspirovala mě odp.dagry, že za špatné zametení okolo stroje. To mi připadá jako buzy buzy. Jako že si šéf léčí ego.
Doplňuji:
Mě kdysi v práci strhli prémie, když jsem byla na neschopence a při vysoké teplotě jsem v kalkulaci spletla desetinné místo. Nadřízený nevěděl co a jak…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 0 před 4954 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

neměla jsem u sebe doklady ,tak mě předvedli a drželi mě tam 3 hodiny a zjišťovali moji totožnost,pak jsem dostala 500 kč pokuty za to,že když venčím psy,neberu si doklady…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GM

Jednou mě pokutovala policie ČR – zaparkovala jsem auto,nezamkla, nechala jsem pootevřené okénko u řidiče a asi o 5 m dál jsem se vybavovala se známou. Když jsem pak přišla k autu, přistoupil ke mně orgán, který mi zpovzdálí auto hlídal(ale já jsem si ho nevšimla) a napařil mi 400,– za nezabezpečené vozidlo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rybíz

Pokuta 200 kč za parkování na trávě, kola půl metru od cesty, u přeplněného parkoviště.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Dostala jsem pokutu za rušení nočního klidu.Chtěli na místě dva tisíce.Tak jsem řekla,že nemám a tak si mě předvolali.Stálo mě to tři stovky a to jen proto,že už to bylo napsaný.Příslušník se strašně divil,co tam vůbec dělám,když jsem ten klid prej vůbec nerušila.Ale to už jsem mu vysvětlila,že tu pokutu zaplatit chci,protože jsem na to hrdá.Nasmál se teda pěkně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dagry

REHU, to máš plnou pravdu. Je to mladý, arogantní „smrad“, který je ve funkci 2 měsíce a je to nad jeho síly. Tak chlastá a po jeho ipileckých tazích pak v práci vyhledává sebemenší záminky k postihům. (Někdo mu na ten chlast musí přispět, že?).

před 4954 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dagry

Oprava: ne ipileckých, ale opileckých.

před 4954 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek