ReHu

Za jaký nejmenší prohřešek jste byli pokutováni?

Inspirovala mě odp.dagry, že za špatné zametení okolo stroje. To mi připadá jako buzy buzy. Jako že si šéf léčí ego.
Doplňuji:
Mě kdysi v práci strhli prémie, když jsem byla na neschopence a při vysoké teplotě jsem v kalkulaci spletla desetinné místo. Nadřízený nevěděl co a jak…

Nejlepší odpověď
kropitko

neměla jsem u sebe doklady ,tak mě předvedli a drželi mě tam 3 hodiny a zjišťovali moji totožnost,pak jsem dostala 500 kč pokuty za to,že když venčím psy,neberu si doklady…

Další odpovědi
GM

Jednou mě pokutovala policie ČR – zaparkovala jsem auto,nezamkla, nechala jsem pootevřené okénko u řidiče a asi o 5 m dál jsem se vybavovala se známou. Když jsem pak přišla k autu, přistoupil ke mně orgán, který mi zpovzdálí auto hlídal(ale já jsem si ho nevšimla) a napařil mi 400,– za nezabezpečené vozidlo.

rybíz

Pokuta 200 kč za parkování na trávě, kola půl metru od cesty, u přeplněného parkoviště.

vecernice

Dostala jsem pokutu za rušení nočního klidu.Chtěli na místě dva tisíce.Tak jsem řekla,že nemám a tak si mě předvolali.Stálo mě to tři stovky a to jen proto,že už to bylo napsaný.Příslušník se strašně divil,co tam vůbec dělám,když jsem ten klid prej vůbec nerušila.Ale to už jsem mu vysvětlila,že tu pokutu zaplatit chci,protože jsem na to hrdá.Nasmál se teda pěkně.

dagry

REHU, to máš plnou pravdu. Je to mladý, arogantní „smrad“, který je ve funkci 2 měsíce a je to nad jeho síly. Tak chlastá a po jeho ipileckých tazích pak v práci vyhledává sebemenší záminky k postihům. (Někdo mu na ten chlast musí přispět, že?).

dagry

Oprava: ne ipileckých, ale opileckých.