Miláček123

Za jakou dobu se člověk vyvinul z opice?

Přibližně za jakou dobu se člověk vyvinnul z opice??

Nejlepší odpověď
led

Opica a človek mali spoločného predka. Avšak bratranec op ustrnul vo svojom vývoji, tak ho Adam s Evou predbehli a vyvíjali sa ďalej.
Ak ale pozerám na človeka vychádzajúceho z ´hospody´, mám pocit, že jeho vývoj sa nasmeroval k bratrancovi Opovi a sesternici Opici.

Další odpovědi
quentos

za okamžik. Člověk se vyvinul z Boží opice, tj. poté, co se Bůh ožral. Pak měl člověka v mžiku hotovýho.

bolak

Jako obyvatel domu sousedící s cikánskou čtvrtí ti můžu s jistotou říct že u některých tato přeměna ještě stále probíhá.

zjentek

to je různý ..někomu stačilo přečtení jediný kvalitní knihy, jinej potřeboval mnohadenní sezení u terapeuta a někdo to dokázal pouhou změnou společnosti (tlupy)

pondělí

Kdo ti řekl takovou blbost,to jako bys tvrdila,že Adama Eva.........
Pravda je taková,že homo sapiens se vyvijel samostatně a jen je přirovnáván k rodu opic.A asi před sto tisíci let,došlo v uzemí nynějši afriky k výbuchu,možná i vesmírného tělesa tedy i meteoritu po nárazu se zemí.
No a náš předchůdce po této ráně,začal rozšiřovat mozkovou kapacitu a hlavně migrovat.
Co se týká rychlosti získáváni inteligence svědčí i to,že lidé v posledních někollika tisíciletí stagnovali.
A najednou od předminulého století začal inteligenční převrat.
Jak jinak by sis vysvétlila,že maxilélní vynález v minulosti bylo kolo.A po parním motoru během chvilky tu je taková technika
A nejhorši je na tom to,že obrat ve vymýšlení techniky se neustále zrychluje,
A OPICE NĚKOLIK MILIONU LET ZŮSTÁVAJÍ NA SVOJICH VÝCHZÍCH POZICÍCH.

Agneta

Asi za 50 miliónů let. Po nárazu asteroidu na Yucatánu před 65 milióny let, přežili jen malí dinosauři, jako krokodýli, -a savci, kteří byli tenkrát jen něco jako myši a žili v zemi – a z těch pocházíme i my :DDD

anonym

člověk se z opice nevyvinul,to je asi tak vše
není nalezená žádná kost od doby neandrtálce a homo sapiensa
koukni na fil AO-poslední neandrtálec

anonym

Mno – to, že se člověk vyvinul „z opice“, je poněkud eufemistické vyjádření – koukni se na – http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vý­voj_člověka .
😉

anonym

Clověk se z opice nevyvinul, to je blud.Nás vypěstovali mimozemštani na jejich planetě a pak nás zde nasadili, a ted pozorují náš vývoj, ale celkem jsou z nás znepokojeni, maji nás za odpad a přemýšlí o našem vyhlazení a nasazení sem jiné rasy.Před námi zde byla tzv. růžová rasa, taktéž se jim nepovedla.Stačí si přečíst knihy T:L:Rampy,tibet­ského lamy, vše tam popravdě popisuje.Toto je pravá skutečnost.

kajda45

Nevyvinuli jsme se z opic… To je jenom nepravdivá informace od Matrixu, jelikož je jasné, že se lidé budou ptát „Proč jsme tu, kde jsme se tu vzali?“. „Vypěstovali“ nás mimozemšťané. Tak je to i s mnoha jinými věcmi… Prostě vše okecávají a skoro nic, co víme, není pravda…