Za jakou cenu se prodavaji v Polsku okurky k nakladani?

Byli jste někdo v Polsku(v Těšině )a vite jestli tam na trhu maji okurky za jakou cenu a v jake kvalitě,budte tak hodni a dejte vědět at se tam nevydam zbytečně.diky

Odpovědi
arygnoc

v polsku nevím, na vysočině cca tza 8 Kč.

což je podle mne hezká cena.

žolik

Tam je to vždy levnější 6 až 8kč za kg,nakládačky.

Zdroj: žolík

venkovan

Nevím zda nakupovat v Polsku levnější a nebo v Ćechách za humny dražší, protože do ceny bych započítal i cenu za dopravu (ne benzin, ale klasickou cenu na cesťák – třeba 3,50 Kč + spotřeba PHM na 1 km x cesta tam a zpět).
Je to nemoc mnoha lidí po celém světě- – když se dozví, že někde v dáli je něco levnějšího jedou tam aniž by si započítali náklady na dopravu, ztracený čas apod.