registronic

Za jaké období se doklada příjem?

Za jaké období se dokládá příjem pro přídavek na dítě? Pokud bychom přídavky začali pobírat od listopadu 2012.

Nejlepší odpověď
anonym

Už tady bylo nesčetněkrát řečeno, viz 165 odkazů ve zdroji:
(Aktuální pravidla jsou na webu MPSV a na počkání je sdělí každá sociálka místní samosprávy, kam stejně musí každý zajít pro příslušný formulář).
(Sorry, ale někdy má člověk dojem, že se tu ptají samé malé děti).
Doplňuji:
ad M.K. jaképak rozčilování, jen suché konstatování s trochou údivu nad absencí logiky. Vždyť jízdenku na vlak také nebudeš kupovat v lékárně nebo zmrzlinu na finančním úřadě.
Navíc opravdu stačí jedno kliknutí na ikonku lupy, když uživatel umí s internetem, tak toto je jen jeho nedílnou součástí a pravděpodobně i umí číst, aby nahlédl do nových pravidel, jež musí odkliknout, aby jej to vůbec pustilo dál.
A jestliže zaškrtne políčko, že souhlasí a přesto je nedodrží, tak de facto lže a měl by mu to někdo sdělit, pokud je tazatel svéprávný..
Kromě toho individuální a aktuální podmínky vysvětlí ti, co jsou za to placeni z našich daní. Stejně tak tady nikdo nemůže tušit případné drobné diference toho, kterého OÚ.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=p%C5%99%C3%AD­davek%20na%20d­%C3%ADt%C4%9B

Další odpovědi
Michal Kole

Dr. Axl:

Taky mám někdy ten dojem, ale než se rozčilovat by bylo lepší zatlačit na Aspa, aby implantovali „sémantické vyhledávání“ – snad to nepíšu blbě, teda, zda si to s něčím nepletu,

co zrovna testuje Google a mám pocit, že i Seznam s tím i experimentuje

které zobrazí přímo odpověď, ___při psaní dotazu tazatelem___ a ne jen odkaz i to tady funguje dost blbě, že se zobrazí odkazy po napsání otázky mě se to stává velmi vyjímečně, že se mi zobrazí „relevantní“ odkazy na řešený problém.