quentos

Za jaké nejkratší časové období lze opět použít InternetBanking KB?

Odhlásíte-li se a zase se pokusíte přihlásit, „z bezpečnostních důvodů“ vás to tam nepustí. Za jak dlouho nejdříve se člověk může znovu přihlásit?

Nejlepší odpověď
arygnoc

Mít takový internetbanking, uvažoval bych o změně banky.

Další odpovědi
anonym

Já měl internet banking od KB, přihlašování bylo pomocí osobního certifikátu a po odhlášení jsem se mohl znova přihlásit-nebyla omezená doba kdy bych mohl.
Jediné, co mě v tuto chvíli napadá je, že je nutné zavřít stránku a otevřít ji znovu.

Radak

Také mám InternetBanking od KB a přihlašuji se tam libovolně, klidně hned po sobě. Vyžaduje to jenom původní okno zavřít a otevřít nové (bezpečnostní důvody).