karelll

Za jak dlouhou dobu po vykouření marjánky můžu sednout za volant ?

Nejlepší odpověď
M.

Ono taky záleží, jak to bude cítit tvé tělo a hlavně, kolik toho máš v sobě. Ale celkově se drží v těle dlouho, takže během pěti minut to určitě nebude :)

Další odpovědi
hanulka11

buď hul a nebo řiď auto – závislák na trávě by neměl mít řidičák

venkovan

Sednout za volant lze okamžitě. Ale řídit – to je otázka. Zkus raději mapsat na odborná pracoviště, či hledat na internetu. A potom ještě taková drobnost – jestli to pokouření bude odpovídající případné škodě a následkům při dopravní nehodě.

Drap

Jednorázová dávka se projevuje v krvi cca 10 dnů. Pokud hulíš pravidelně a přetaneš, pozná se to i za několik měsíců

Hohny

Pokud vím, tak policie dělá test na thc ze slin a po vykouření marihuany se thc ve slinách a potu drží do max. 24 hod…Záleží na organismu člověka a samozřejmě dávce.
Doplňuji:
Z moči se dá detekovat tak do 2–4 týdnů, tak snad při nějaké nehodě nekontrolují i moč, to by bylo neprůkazné bych řekl.

Michal Kole

To je dost individuální jako u alkoholu, raději tak za 12 hodin, až se pořádně vyspíš

Bublinnka

Až ti dohučí v hlavě! :)
Ale jak dlouho je v krvi, netuším.

Nelie

Já bych si to raději pořádně rozmyslela jestli si dát brko,protože když tě chytnou policajti a udělaj ti test na drogy,tak v tobě najdou trávu aji po 3 měsících…ale tak každý je strůjcem svého osudu 🙂