Anka1597

Za jak dlouhou dobu po porodu může žena znovu otěhotnět?

Popřípadě mít pohlavní styk.
Doplňuji:
Předem děkuji za odpovědi 🙂

Nejlepší odpověď
Sůwa

Při dodržení šestinedělí prakticky hned při prvním styku. Mně se to povedlo, druhé dítě jsem porodila o 6 týdnů před termínem, takže jsem měla děti po 10 měsících za sebou. Já a ještě jedna cikánka v Praze 1 🙂.

Další odpovědi
hanulka11

vždy se doporučovalo aspoň dodržet to 6 nedělí , také hodně záleží na tom ,jaký porod byl – protože tělo dostane opravdu hodně zabrat…někdo otěhotní hned někdo ne , každý jsme jiný

Deli

Pohlavní styk můžete mít po šestinedělí. Na jeho konci navštívíte svého gynekologa, který vše zkontroluje a nabídne antikoncepci – a můžete se zas milovat. Otěhotnět můžete prakticky hned po šestinedělí, pokud ale kojíte, nemusí se to hned dařit. Pravděpodobně totiž nebudete několik měsíců ovulovat ani menstruovat. Nepovažujte ale kojení za spolehlivou formu antikoncepce!