jennysh

Za jak dlouhou dobu mi zruší admin účet na odpovedi.cz? Když o to požádám dnes okolo 18:00h?

Doplňuji:
Drap:To je taky pravda,ale zbytečně se tu pak hromadí neaktivní účty uživatelů. Mám rád pořádek.A admi­nistrátor si ho dělá po svém.

Andělé:Děkuji vám.Nápodobně. Ať zůstanou vaše odpovědi i nadále užitečnými,jako byli do teď. :)

Nejlepší odpověď
Andělé

Nelíbí se Vám tu? Snad se k Vám někdo nezachoval ošklivě. Jestli ano,ignorujte to…Mně se zrovna Vaše otázky i odpovědi líbily. Ale samozřejmě tj.Vaše rozhodnutí.
Přeji hodně úspěchů při psaní,i v životě a držím Vám pěsti..:-)
Doplňuji:
Ad Jennysh,moc mě Vaše slova potěšila,srdečně Vám děkuji.:-)
Nerozmyslíte si to? Byla by to škoda…

Další odpovědi
Drap

To se nedá odhadnout. Pokud už ale vážně nechceš, nemusíš sem přece chodit.

jennysh

Uvidíme,zatím to nechám tak. Spíše mi jde o to,že místo odpovědí, se tady lidé mezi sebou dohadují,jak malé děti na písečku,a přes to všechni vědí,že jsou mezi komunitou lidí,kteří něco respektovat umí,teda aspoň většina. Já sám,bych se za to osobně styděl. A myslím,že většina lidí tady mají na to,aby dodržovali určitý kodex/respekt k lidem.A je mi celkem líto,když vidím,jak dnešní generace jde pomalu,ale jistě do kytek. Určitým lidem,by se hodila dát pernamentka. Dyť už i dítě ví,co si může a nesmí na veřejnosti dovolit. Kdyby to říkali svým známým. Ale tady tohle,v životě nikomu neuznám. Místo toho,aby převládal vlastní názor určitých lidí na něco,tak ho radši zkopírujou z youtube,nebo jiných socíálních síťí. Tak mi teda řekněte,kam to spěje?
Toť můj názor.

Andělé

Jennysh,máte pravdu,to dohadování také nemám ráda. Byly dny,kdy jsem byla tak otrávená,že mě to tu nebavilo. Ale najdu tu i skvělé informace a v poslední době se skvěle pobavím a to mám odjakživa moc ráda.
Jsou tu moc fajn uživatelé a ti,co to rádi kazí si je třeba nevšímat. Někdy to nejde,ale vykompenzuje se to tou hezčí stranou,která na Odpovědích je.
Bylo by moc škoda,kdyby lidé jako Vy,sem přestali chodit. Moc škoda 🙂

Andělé

Ještě jsem chtěla dodat,že někdy toho rýpání je tolik,že si toho opravdu nejde nevšímat. Mrzí mě,že když má někdo zajímavou otázku,tak místo odpovědi dostane jen „držkovou a rýpavou“. Akorát to kazí poklidnou atmosféru a někoho to odradí.
Tak uvidíte,třeba to ještě nevzdáte 🙂

briketka10

nechte si ten odchod Lukáši projít hlavou je tu spoustu zábavy a těch urejpaných lidiček si nevšímejte..
ignorujte je, když se chci někoho zastat, tak se vložím do řeči to pak stojí za to..