huxa

Za jak dlouhou dobu mi připadne do vlastnictví pes, jestliže se majitel přihlásí, ovšem už se mnou nijak nekomunikuje?

Do tří dnů od nálezu mne kontaktoval majitel, přijel se podívat na psa s tím, že dnes ho nemá jak odvést (do 2km vzdálené obce), navíc dnes už nemá čas, přijede zítra. Další den nepřijel. Po jak dlouhé době mi připadne tento pes, jestliže se jeho vlastník přihlásil, ovšem nekomunikuje? Stále trvá lhůta 2 měsíců, jako by tomu bylo, kdyby se vlastník nepřihlásil?
A co jsou případně nutné náklady, které po něm můžu požadovat? Můžu zde uvést i steak na víně, který jsem mu dal, protože by strašně vyhladovělí a žádné jiné jídlo jsem neměl doma?

Odpovědi
isteron

Keby na teba rýchlo zabudol, tak si ho nepýtaj naspäť. Nebol si jeho najlepší kamarát !