Katru7

Za jak dlouho zmizi nestovice?

Od vcerejska mam nestovice, je mi 14 a dost si potrpim na obliceji,samozrejme mi tam nejake puchyrky vyskocili, mazu si to pudrem. Za jak dlouho asi zmizi?

Nejlepší odpověď
quentos

nejhorší průběh je v prvních třech dnech, příznaky mně zamlada zmizely po devíti dnech. Pohybuje se to tedy v rozmezí od devíti po zmíněných 14 dní.

Další odpovědi
nanif

tak za dva týdny…neškrábat, nenípat, jinak se ti to zjizví a to bys jako děvče s vysokými hodnotami jistě těžko nesla…

marci1

Zhojení trvá cca 14 dnů. Během prvních 5 dnů jsou neštovice více nakažlivé.

Nuk nuk

Záleží na věku, přesněji na množství neštoviček. Ve 14ti letech ty dva týdny určitě. Pokud je máš od včerejška, počítej totiž s tím, že se ještě nějaké vytvoří a
Doplňuji:
… ještě jich může být opravdu hodně.

pusinka50

Neštovice jsou nakažlivé, dokud se nevyloupou strupy a mně to trvalo 3 týdny. Maž každý pupínek bílým pudrem proti svědivosti, ať tě to nesvádí ke škrábání