Mucillinka

Za jak dlouho zbavit 14 denní koťátka blech?

Máme asi 14 dní stará koťátka, ale jsou skoro plné blech, blechy jsou vidět jedna za druhou. Za jak dlouho je mohu sprejem na blechy zbavit? Nejsou ještě moc malá, nemůže jim tak brzo sprej ublížit a nebo ty proradné blechy? Děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Nevím, co máš za přípravek, ale pozor na Diffusil a Arpalit – jsou pro kočky toxické !
Koťata se běžně odblešují v 6ti týdnech života, samozřejmě je nutné zaměřit se také na jejich příbytek a matku. Více zde:

Zdroj: http://www.maz­licci.cz/kocky/od­ble_eni_kocek

Další odpovědi
anonym

A neni to napane na tom spreji ?
Hlavne jim pak udelejte uplne novy pelisek , ve starem jich maji asi take plno. -iv-