Avatar uživatele
LůcaDůcaPůca

za jak dlouho začně kočka slyšet na jméno?

Dostali jsme měsíční kotě a mě by zajímalo za jak dlouho začne slyšet na jméno :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? manon, Damiana, briketka10 před 4303 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Odpoveď byla označena jako užitečná

musíš se moc hodně snažit a jejím jménem na ni mluvit hodně často :D
moje kočička slyšela na Briketku dobře, kocourek Macek taky..
teď mám Ufíka tak slyší i na Ufoune, na čiči, kočičáku, jak se mu chce :D
Doplňuji:
ale jak se jedná o jídlo přiběhne pokaždý, tak to je nejlepší volat na ni před jídlem a při hraní..

Upravil/a: briketka10

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?iceT Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Chce to malinko triků, jako s jinými mazlíčky ))
Jak už bylo řečeno, nejen „č“ ale i „š“ je vhodné, aby kočičí jméno obsahovalo – to je z hlediska sluchu koček, protože v tomto zvukovém spektru je ucho kočky nejcitlivější.
No a snad nejdůležitější je při zavolání nabízet pamlsek ! Později stačí stačí jen vyslovit jméno a třeba jít nasypat granule, vyměnit vodu a kočka půjde za tebou.
Tímto mnohokrát ověřeným způsobem zvíře začne slyšet na jméno veeelmi rychle ))
Zkušenost

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit


Avatar uživatele
SonsyMite

Moc dobře slyší na jména kde je Č, pravda je že kočky slyší jen když chtějí. Zavolání „ná čičí“ je jistota :). Určitě bude slyšet rychle když ho budeš používat ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Kočka není pes. Na jméno sice slyší, ale když se jí chce. Většinou. Jsou i vyjímky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bestanswer

Kočka slyší na každej „výraznější“ zvukovej podnět …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Nezačne. Ale někdy, až bude větší a vyčůraná, tak se občas zatváří, že „tedy dobře“ a Ty budeš mít na pár chvil pocit , že na jméno slyší… :) Ale jen někdy – aby sis moc nemyslela. V takových chvílích mu říkám „Vidíš, jak jsi chytrý pejsek“ – to ho, kočku naštve a mám zese na dlouho utrum :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata