Frofo

Za jak dlouho vyprchá z těla THC?

Odpovědi
frankie89

vím že nám vyhrožovali, že v krvi vydrží něco kolem 3 týdnů a v moči snad ještě o týden déle, no a vlasy to je úplně něco jinýho to jde i do roků. 😁

Michal Kole

Za __za_měsíc__ lze něco najít !

cochee

THC je velmi dobře rozpustná v tucích. A protože neexistuje člověk s nulovým obsahem tuku v těle, snadno nastane tzv. flashback, kdy se najednou vyplaví do krevního oběhu THC, která se před „dávnými časy“ usadila během konzumace ve „špeku“ 🙂 a tato doba je téměř neodhadnutelná, záleží totiž na hospodaření těla s tukem.