Avatar uživatele
Shady

Za jak dlouho ujdete 20 km?

mluvte ze svých zkušeností

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, gagaga před 3759 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

No já teda asi za rok. Vím měla bych se stydět.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Záleží zejména na terénu a na momentální kondici. Za 3,5 hod to většinou stihnu. V Dolomitech jsem to dělala přes 8 hodin. Pár padesátek jsem kdysi taky šla, časy se pohybovaly od 8 do 11 hod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hamon

Za něco málo přes tři hodiny, 20 km (téměř přesně) jsem šel několikrát. 45 km cca devět hodin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Svým tempem za tři hodiny, pokud chodím s někým, kdo jde mým tempem… Pokud jdu s někým, tak se to protáhne klidně na čtyři, pět hodin… V létě jsme si dělali pěší výlet, vyšli jsme v devět ráno, vrátili se v sedm večer, stihli jsme 35 km i s jídlem v restauraci a prohlídkou hradu… A rovný terén to ani zdaleka nepřipomínalo. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Záleží na terénu, po rovině tak za 3–4 hoďky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Dnes už je to slabota. Nyní již tak přes 4 spíše 5 hod. Bývalo to lepší. Hlavně jako záklaďák na vojně ve strážní službě. Chodili jsme tam 10 km kolečko v těžším terénu 3 dny v týdnu 3× za 24 hod. směnu. Když jsem přišel do civilu tak dálkové pochody na 50 km pro mne byly legrační kondiční běhy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Záleží nejen na terénu ale i počasí.V pro­tivětru se jde hůř.Taktéř v 60 cm sněhu.Takže to nejde takhle přesně určit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Párkrát jsem šel 50 km za cca 10 hodin nonstop, odhadl bych , že dnes asi za 4 hodiny. Podle terénu, nálady a pod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Běžnou chuzí se ujde asi 5 km za hodinu. Po 60 mi to už tak rychle nejde musím po cestěb odpočívat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KerrKnock

Za tři až čtyři hodiny:) Většinou když už někam jdu takhle daleko, jdeme se skautama a to hledáme trasu, takže se občas ztrácíme, vracíme, ale stihnem to do tich čtyř hodin určitě:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

pro zzzzz – já ani snad za rok ne 🙂

před 3759 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Jsem ráda, že nejsem jediný lenoch pod sluncem 🙂

před 3759 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:) ja taky cumim ..to jsou sebevrazi !

  • iv-

před 3759 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

🙂

před 3759 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek