Shady

Za jak dlouho ujdete 20 km?

mluvte ze svých zkušeností

Nejlepší odpověď
zzzzz

No já teda asi za rok. Vím měla bych se stydět.

Další odpovědi
Lamalam

Záleží zejména na terénu a na momentální kondici. Za 3,5 hod to většinou stihnu. V Dolomitech jsem to dělala přes 8 hodin. Pár padesátek jsem kdysi taky šla, časy se pohybovaly od 8 do 11 hod.

Hamon

Za něco málo přes tři hodiny, 20 km (téměř přesně) jsem šel několikrát. 45 km cca devět hodin.

WeeBear

Svým tempem za tři hodiny, pokud chodím s někým, kdo jde mým tempem… Pokud jdu s někým, tak se to protáhne klidně na čtyři, pět hodin… V létě jsme si dělali pěší výlet, vyšli jsme v devět ráno, vrátili se v sedm večer, stihli jsme 35 km i s jídlem v restauraci a prohlídkou hradu… A rovný terén to ani zdaleka nepřipomínalo. 😁

anonym

Záleží na terénu, po rovině tak za 3–4 hoďky.

suaeda

Dnes už je to slabota. Nyní již tak přes 4 spíše 5 hod. Bývalo to lepší. Hlavně jako záklaďák na vojně ve strážní službě. Chodili jsme tam 10 km kolečko v těžším terénu 3 dny v týdnu 3× za 24 hod. směnu. Když jsem přišel do civilu tak dálkové pochody na 50 km pro mne byly legrační kondiční běhy.

Awe

Záleží nejen na terénu ale i počasí.V pro­tivětru se jde hůř.Taktéř v 60 cm sněhu.Takže to nejde takhle přesně určit

Kelt

Párkrát jsem šel 50 km za cca 10 hodin nonstop, odhadl bych , že dnes asi za 4 hodiny. Podle terénu, nálady a pod.

elektrikář

Běžnou chuzí se ujde asi 5 km za hodinu. Po 60 mi to už tak rychle nejde musím po cestěb odpočívat

KerrKnock

Za tři až čtyři hodiny:) Většinou když už někam jdu takhle daleko, jdeme se skautama a to hledáme trasu, takže se občas ztrácíme, vracíme, ale stihnem to do tich čtyř hodin určitě:)

Sůwa

pro zzzzz – já ani snad za rok ne 🙂

zzzzz

Jsem ráda, že nejsem jediný lenoch pod sluncem 🙂

gagaga

:) ja taky cumim ..to jsou sebevrazi !

  • iv-

zzzzz

🙂