Pokročilý

Za jak dlouho ujdete 20 km?

mluvte ze svých zkušeností

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No já teda asi za rok. Vím měla bych se stydět.

Další odpovědi:

Zlatý

Záleží zejména na terénu a na momentální kondici. Za 3,5 hod to většinou stihnu. V Dolomitech jsem to dělala přes 8 hodin. Pár padesátek jsem kdysi taky šla, časy se pohybovaly od 8 do 11 hod.

Bronzový

Za něco málo přes tři hodiny, 20 km (téměř přesně) jsem šel několikrát. 45 km cca devět hodin.

Stříbrný

Svým tempem za tři hodiny, pokud chodím s někým, kdo jde mým tempem... Pokud jdu s někým, tak se to protáhne klidně na čtyři, pět hodin... V létě jsme si dělali pěší výlet, vyšli jsme v devět ráno, vrátili se v sedm večer, stihli jsme 35 km i s jídlem v restauraci a prohlídkou hradu... A rovný terén to ani zdaleka nepřipomínalo. :-D

Záleží na terénu, po rovině tak za 3-4 hoďky.

Stříbrný

Dnes už je to slabota. Nyní již tak přes 4 spíše 5 hod. Bývalo to lepší. Hlavně jako záklaďák na vojně ve strážní službě. Chodili jsme tam 10 km kolečko v těžším terénu 3 dny v týdnu 3x za 24 hod. směnu. Když jsem přišel do civilu tak dálkové pochody na 50 km pro mne byly legrační kondiční běhy.

Bronzový

Záleží nejen na terénu ale i počasí.V protivětru se jde hůř.Taktéř v 60 cm sněhu.Takže to nejde takhle přesně určit

Bronzový

Párkrát jsem šel 50 km za cca 10 hodin nonstop, odhadl bych , že dnes asi za 4 hodiny. Podle terénu, nálady a pod.

Stříbrný

Běžnou chuzí se ujde asi 5 km za hodinu. Po 60 mi to už tak rychle nejde musím po cestěb odpočívat

Za tři až čtyři hodiny:) Většinou když už někam jdu takhle daleko, jdeme se skautama a to hledáme trasu, takže se občas ztrácíme, vracíme, ale stihnem to do tich čtyř hodin určitě:)

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

pro zzzzz - já ani snad za rok ne :-)

Zlatý

zzzzz

Jsem ráda, že nejsem jediný lenoch pod sluncem :-)

Bronzový

gagaga

:) ja taky cumim ..to jsou sebevrazi !
-iv-

Zlatý

zzzzz

:-)

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.