numeriprimi

Za jak dlouho spotřebujete toaletní papír?

Jasně, takhle otázka zní docela divně… Ale neptám se na to jen tak z nějaké úchylnosti, jen potřebuji takový odhad.

Takže: Za jak dlouho spotřebujete (uveďte i počet osob v domácnosti) jeden toaletní papír?
A k tomu: používáte klasický toaletní papír za pár šupů nebo ten větší? Nakupujete jej v malých obchůdcích, supermarketech či velkých hypermarketech? Jaká je podle vás průměrná cena jedné role toaletního papíru?

Děkuji za odpovědi 🙂

Odpovědi
honza19hk

podle toho jak často jdu kadit. Ale nikdy jsem to nesledoval.Nicméně používám ty velké role co se používají v obchoďácích,má asi půl metru v průměru.

www

Dva dědci, papír nejlevnější, 1 rulička cca za měsíc.
P.S: byť důchodce, ještě mne nenapadlo toto stopovat 😁!
Doplňuji:
Nákup většinou Albert, cenu nevím. Ceny si hlídám jen u věcí méně důležitých.