MonkeyKing

Za jak dlouho se projde Louvre a Musée d'Orsay?

Byl jste někdo v Paříži – za jak dlouho se projde celej Louvre (nebo aspoň ty nejznámější díla) – den?
A co Musée d'Orsay? To je asi menší

Nejlepší odpověď
pusinka50

Ale to přece záleží jen na člověku, jak dlouho se u jakého obrazu zastaví. Panebože, to je zas otázka.
Louvre je dost velký a když si obrazy chceš vychutnat, tak minimálně 3 hod. Já už si nepamatuji, jak dlouho jsem uvnitř byla.
A tak nějak podobně to bude s Musée dÓrsay, nebo ne? Každý se zastaví na různě dlouhou dobu u uměleckého výtvoru, který ho zaujme. Ježíš, já snad ani nevím, proč ti odpovídám