Zlatý

Za jak dlouho se na váze projeví nárazové přežírání? Myslím, třeba o vánocích nebo dovolené.

Doplňuji:
Mluvila jsem se známým, byl 14 po dovolené a říkal, že tam měli pořád tolik dobrot, že neodolal a pořád "ochutnával". Krásně nazdobené a jídla, které tady neměl možnost okusit.
Týden dovolená = + 6 kg :-).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Záleží na tom, jak máš trénované tělo. Jestli máš hodně svalů, které pravidelně zatěžuješ - nárazovku, o níž píšeš - bezproblémů zvládnou, protože mají větší spotřebu.
Jestli je člověk ale špekatý nebo jen pohodlný lenoch, stačí jedna Tatranka a už se ti rýsuje druhý den na zadku. Má pomalý metabolismus, energii nespotřebovávají svaly, a ona se pouze přeměňuje v další tuk.
Za sebe - nikdy se v ničem neomezuji, ale nedá se říct, že bych někdy jedla méně nebo více, pořád obléknu stejné oblečení jako před dvaceti lety, kdy jsem byla v pubertě - což hodně potěší. Ale je fakt, že mám svaly dost vytrénované. Takže jednoduchá rovnice platí - jakmile se budeš dostatečně (ale opravdu efektivně, ne rekreační jednou za týden!) hýbat, tělo si na to zvykne a odmění tě tím, že ti dovolí jíst co chceš.

Další odpovědi:

Zlatý

Myslím, že okamžitě- třeba hoduješ dopřáváš si a po 3-4 dnech zjistíš , že jsi nabrala 2-3kg

Zlatý

Cca 6 hodin trvá trávicímu ústrojí úplné ztrávení pozřeného jídla. Takže za 6 hodin ! Ostatní už je jenom aritmetické sčítání.

Zlatý

nárazově se nikdy nepřežeru jím stejné porce
i o vánocích a zjistila jsem, že váhu mám stále
stejnou asi 56 takže u mě se jedná spíše o deka
mám výborné spalování a jím 3x denně i v noci :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.