terry

Za jak dlouho se na váze projeví nárazové přežírání? Myslím, třeba o vánocích nebo dovolené.

Doplňuji:
Mluvila jsem se známým, byl 14 po dovolené a říkal, že tam měli pořád tolik dobrot, že neodolal a pořád „ochutnával“. Krásně nazdobené a jídla, které tady neměl možnost okusit.
Týden dovolená = + 6 kg 🙂.

Nejlepší odpověď
Damiana

Záleží na tom, jak máš trénované tělo. Jestli máš hodně svalů, které pravidelně zatěžuješ – nárazovku, o níž píšeš – bezproblémů zvládnou, protože mají větší spotřebu.
Jestli je člověk ale špekatý nebo jen pohodlný lenoch, stačí jedna Tatranka a už se ti rýsuje druhý den na zadku. Má pomalý metabolismus, energii nespotřebovávají svaly, a ona se pouze přeměňuje v další tuk.
Za sebe – nikdy se v ničem neomezuji, ale nedá se říct, že bych někdy jedla méně nebo více, pořád obléknu stejné oblečení jako před dvaceti lety, kdy jsem byla v pubertě – což hodně potěší. Ale je fakt, že mám svaly dost vytrénované. Takže jednoduchá rovnice platí – jakmile se budeš dostatečně (ale opravdu efektivně, ne rekreační jednou za týden!) hýbat, tělo si na to zvykne a odmění tě tím, že ti dovolí jíst co chceš.

Další odpovědi
hanulka11

Myslím, že okamžitě- třeba hoduješ dopřáváš si a po 3–4 dnech zjistíš , že jsi nabrala 2–3kg

mosoj

Cca 6 hodin trvá trávicímu ústrojí úplné ztrávení pozřeného jídla. Takže za 6 hodin ! Ostatní už je jenom aritmetické sčítání.

briketka10

nárazově se nikdy nepřežeru jím stejné porce
i o vánocích a zjistila jsem, že váhu mám stále
stejnou asi 56 takže u mě se jedná spíše o deka
mám výborné spalování a jím 3× denně i v noci :)