Avatar uživatele
terry

Za jak dlouho se na váze projeví nárazové přežírání? Myslím, třeba o vánocích nebo dovolené.

Doplňuji:
Mluvila jsem se známým, byl 14 po dovolené a říkal, že tam měli pořád tolik dobrot, že neodolal a pořád „ochutnával“. Krásně nazdobené a jídla, které tady neměl možnost okusit.
Týden dovolená = + 6 kg 🙂.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: terry

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4095 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Záleží na tom, jak máš trénované tělo. Jestli máš hodně svalů, které pravidelně zatěžuješ – nárazovku, o níž píšeš – bezproblémů zvládnou, protože mají větší spotřebu.
Jestli je člověk ale špekatý nebo jen pohodlný lenoch, stačí jedna Tatranka a už se ti rýsuje druhý den na zadku. Má pomalý metabolismus, energii nespotřebovávají svaly, a ona se pouze přeměňuje v další tuk.
Za sebe – nikdy se v ničem neomezuji, ale nedá se říct, že bych někdy jedla méně nebo více, pořád obléknu stejné oblečení jako před dvaceti lety, kdy jsem byla v pubertě – což hodně potěší. Ale je fakt, že mám svaly dost vytrénované. Takže jednoduchá rovnice platí – jakmile se budeš dostatečně (ale opravdu efektivně, ne rekreační jednou za týden!) hýbat, tělo si na to zvykne a odmění tě tím, že ti dovolí jíst co chceš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Myslím, že okamžitě- třeba hoduješ dopřáváš si a po 3–4 dnech zjistíš , že jsi nabrala 2–3kg

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Cca 6 hodin trvá trávicímu ústrojí úplné ztrávení pozřeného jídla. Takže za 6 hodin ! Ostatní už je jenom aritmetické sčítání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

nárazově se nikdy nepřežeru jím stejné porce
i o vánocích a zjistila jsem, že váhu mám stále
stejnou asi 56 takže u mě se jedná spíše o deka
mám výborné spalování a jím 3× denně i v noci :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek