talka

Za jak dlouho se musí nahlásit změna bydliště?

Nehledě na doručování pošty.

Nejlepší odpověď
gecco

Otázkou je – komu?
😉
Je to trošku složitější a jednotlivé úřady mají i různé lhůty – http://www.szrcr­.cz/akce .

Další odpovědi
zzzlatokopka

Komu nahlásit? Co nahlásit?

Myslíš změnu trvalého pobytu? Ten si v podstatě měníš kdy chceš ty, pokud se nezavášeš e konkrétnimu datu, třeba v podnájemní smlouvě. Někdy majitěl bytu dá do smlouvy oo podnájmu ustanovení, že se nájemce zavazuje zrušit si trv.pobyt do …dní po ukončení smlouvy.

bolak

No, za jak dlouho to musíš změnit, ti přesně neřeknu, ale určitě je to víc než 18 let, to vím natuty :))