pukula

Za jak dlouho se dostaví první menstruace??

za jak dlouho když má holka velký výtok dost, ale né EXTRA je mi totiž jen 11 ale za jak dlouho bude má 1 menstruace asi prosím

Nejlepší odpověď
juie

Od úplného začátku výtoku jsou to přibližně dva roky,ale pokud zpozoruješ,že ho máš najednou větší tak to je stopa,že začneš menstruovat.Já sem na to byla upozorněna a u mne to tak vyšlo.
Ostatně dostala jsem to před měsícem a povim ti neni to nic příjemnýho :/
Ale hlavu vzhůru každý to jednou prožil a prožije… :)

Další odpovědi
Mucillinka

To je u každé z nás různé, každá z nás jsme jiná..Podle mě můžeš mít výtok ještě několikrát a menstruaci dostat namusíš a nebo taky můžeš třeba zítra..A neboj, 11 let není brzo, každá dívka se vyvíjí jinak, nějaká má prvn menstruaci v 11, jiná zase třeba až v 16, třeba i dýl..Neměla by to být nějaka vada, tak to je..