TomLuLz

Za jak dlouho se dostanu vlakem z Českých budějovic do Olomouce ?

našel jsem si tam holku 🙂a nevim jak by mi vychazel čas tak díky za odpověď
Doplňuji:
s režijkou by to bylo zdarma?

Nejlepší odpověď
iceT

Celkový čas 6 hod 41 min, vzdálenost 336 km, cena 446 Kč ,přestup v Brně,přímý spoj neexistuje,leda tak přes Prahu a to je za 5 hodin a 29 minut
Doplňuji:
Myslím,že by bylo lepší si najít děvče z větší blízky,abys neseděl půl dne ve vlaku-to víš 6 a půlhodiny tam,totéž zpátky,to je už 13 hodin,minimálně 7–8 hodin spánku potřebuješ,abys měl taky síly na slečnu a kde je čas na práci nebo školu,ha?

Zdroj: http://jizdni­rady.idnes.cz/vla­ky/spojeni/

Další odpovědi
anonym

Když máš net, stačí se naučit používat IDOS, najde ti kdykoliv spojení on line.
Viz odkaz ve zdroji:

Zdroj: http://jizdni­rady.idnes.cz/vla­kyautobusy/spo­jeni/

quentos

s režijkou by to sice bylo zdarma, ale pokud nepracuješ na dráze, vyjde tě režijka na 24000.- ročně ;{)>

Conchus

Člověče, to si neumíš najít jízdní řád? Na co máš připojení k Internetu?

huxa

to už tu pětistovku můžeš utratit u vás ve vykřičeném domě ;)