_Lucka_

Za jak dlouho dojde platba z KB do Fio banky?

Platba odeslána v pátek 7:30. Dorazí v pondělí, či ještě dnes?

Odpovědi
quentos

Nejpozději následující pracovní den, tedy nejpozději (a spíše) v pondělí.
Viz archiv, podobná otázka už tu byla.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-dlouho-trva-prevod-penez-banky-do-jine-banky

Dochy

Moje zkušenosti s KB říkaj, že to dnes nebude (pokud sis nepřiplatila nějakou tu express platbu). Mám pocit, že KB posílá dávku s platbama vždy až odpoledne po bankovních hodinách, takže si je dnes už banka příjemce nepřevezme.