Kelt

Za jak dlouho od napsání objednávky budu mít balíček v ruce?

Chtěl bych si něco objednat, co určitě mají, a chtěl bych to dostat nejpozději do středy , objednávku napíšu v pondělí. Máte s tím zkušenosti? Za jak dlouho přijde takový balíček? Děkuji?

Odpovědi
Kepler

Patrně máš na mysli objednávku z internetového obchodu. Pokud objednáš zítra, v některých případech můžeš mít doma zboží už v úterý. Když objednáš v pondělí, už by to asi nevyšlo. Vše záleží na zvoleném způsobu platby (z banky na jinou banku 2 dny) a měl by sis přečíst obchodní podmínky prodejce, možné způsoby platby a jejich podmínky dodání, včetně termínů různých dopravců. Někdy dodají zboží i do 24 hodin, ale je to dražší.

MiKu

No tak to je opravdu hodně různorodé a záleží na konkrétním e-shopu a taky zvoleném druhu dopravy, vybírejte prověřený e-obchod s dobrými recenzemi a krátkou dobou dodání (tzn. zboží skladem) a přepravní firmu třeba dpd, s těma mám asi nejlepší zkušenosti, i když může to být v každé regionu jinak… větší e-shopy dodávají rychleji, poněvadž mívají zboží opravdu skladem na rozdíl od některých provozovatelů, kteří to teprve po objednávce od zákazníka shánějí :( ale věřím, že když zadáte objednávku v pondělí v průběhu dne, tak ve středu byste mohl mít balíček v ruce, zvolte třeba platbu dobírkou nebo předem rovnou platbou online, bankovním převodem se vše jen zdrží, firmy posílají až po připsání částky na jejich účet… rychlosti zdar! :)

Emefej

Moje zkušenost: V devětapadesátem jsem psal Ježíškovi. Dodnes mi nic nepřišlo.