anys

Za jak dlouho můžu do věznice na náštěvu?

Dobrý den,mám manžela ve výkonu trestu,jsem těhotná a za nedlouho mám termín porodu,tak bych chtěla vědět zda mám jako těhotná nějaké vyjímky ohledně náštěv a po jaké době ho můžu navštívit? A jde ho nějak informovat o narození jeho potomka? Děkuji
Doplňuji:
asi jsem to špatně napsala,vím jak jsou náštěvy,ale jde o to jak dlouho musí být ve věznici než můžu na náštěvu? Je zatím ve vazební věznici a tam prý na náštěvu nesmím.Chtěla bych vědět zda někdo víte jak to je.Děkuji moc

Nejlepší odpověď
fira

Co já vím tak třeba ve vazební věznici v Českých Budějovicích jsou osdsouzení kteří vykonávají různé práce a mají tam telefonní automat na karty.Návštěvy tam mají odsouzení 1 za měsíc 3 hodiny.Asi záleží do které věznice byl zařazen.Jinak je tam povolen písemný styk.Psát může kolikrát chce.
Doplňuji:
Návštěva není za odměnu jak píše Mirslavst.Na návštěvu má nárok každý odsouzený ve výkonu trestu.Záleží na tom kam bude váš muž zařazen.V každé věznici jsou termíny návštěv určeny na rok dopředu.Tzn od ledna do prosince.Je tam určen i datum.Věznice sama si určuje jak dlouho návštěva potrvá.Od kolika do kolika hodin.Určuje i to jestli bude 3 hodinová a 1 za měsíc a nebo 1.5 hod za 14 dní.Opravdu nevím jestli jako těhotná manželka máte nárok na návštěvu mimořádnou ale myslím že ne.Určitě je možné že až ho převezou do věznice kde bude vykonávat trest odnětí svobody tak tam bude tel automat na kartu a z něj vám bude moci zavolat.

Další odpovědi
gnr54

Na internetu si napište věznice v Česku a pak si najdete ve které věznici je.Většinou každá věznice má stránky.Vůbec Vám nezávidím.

Miroslavst

Návštěva je za odměnu a musí být povolena. To na úvod. Dá se rodělit na dvě návštěvy. 1× měsíčně na 3 hodiny nebo 1× za 14 dní na hodinu a půl.
A jinak jak píší ostatní. Písemný styk kolik chcete.