geekocz

Za jak dlouho je banka funkční po vykradení?

Za jak dlouho je banka znovu v provozu po tom co se tam stane zločin/krádež. Za jak slouho tam znovu přivezou hotovost. Za předpokladu, že tam zloději nikoho nezastřelili, nebo něco nezničili a ukradli všechnu hotovost.

Odpovědi
setapouch

Jakmile to povolí policie.

anonym

Jsou tři stupně:

  1. policie musí ukončit šetření na místě činu, poté
  2. banka provede inventuru (peněz…)
  3. banka vyhodnotí možnosti úpravy interiéru a organizace – pro možnost zamezení podobné situace v budoucnu

Ani u jednoho z bodů nelze – obecně, říct, jak dlouho trvá (snad jen 2. – několik hodin, nejdelší jsem zažil dvoudenní).
Ovšem (případné) navezení hotovosti to fakt nezdržuje…
😉