Za jak dlouho dostanu zavazadla po přistání netadla?

Ahoj, jak dlouhá je zhruba doba od přistání letadla po vydání zavazadel?
asi máme špatně naplánované spoje, tak jen abych věděla...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

1 - ak ich naložia do iného lietadla, je možné, že sa s nimi už nestretnete. Prípadne to trvá kým bude letové spojenie na vaše cieľové letisko aj niekoľko dní.
2 - záleží od veľkosti letiska (kapacita letov), na malom letisku je to otázka pár minút, na veľkom aj 1-2 hodiny

Další odpovědi:

Zlatý

Dostatt kufry není nikdy jistý, už mi je 2x zašantročili:-(((

To je různé, někdy si u kufru za 5 minut, jindy to trvá i hodinu:-(( Záleží i na letišti, pokud je hodně velké, tak tam bývá zmatek. V Londýně jsme čekali víc než hodinu:-(( V Brně je to většinou do pěti minut.

Stříbrný

Jak kde (letiště, stát). Obvykle je to v řádu minut (zavazadla nemusí čekat fronty na vyřízení formalit), ale čekal jsem snad i hodinu.

Pokud jde jen o tranzit (nikoli např. celní odbavení), bývá to rychlé - v řádu desítek minut.
Ale už se taky stalo, že přiletěli známí z Mexika, v únoru (tam teplé ´léto´, tady únor) - a zavazadla jim přiletěla (některým) až za tři dny - tak prázdnej šatník jsem v životě neměl (byl jsem pro ně na letiště a prostě jsem je nemohl nechat jet domů v kraťáskách, tričínkách a sandálkách...).
:-D

Diskuze k otázce

Zlatý

led

Najhoršie je, ak sa vám to stane kdesi "mimo civilizácie, kde nemôžte len tak skočiť do obchodu" a počas pobytu sa nezdržujete na jednom mieste. To potom nastáva akási kolegiálna spolupatričnosť "čo nevyhnutne nepotrebujem, požičiam postihnutému".

Stříbrný

setapouch

Hehe, zažil jsem letiště, kde jsem z letadla vystupoval jako jediný cizinec. Zavazadla si lidi postupně odebírali, až jsem tam zůstal čekat jen já. Už jsem začal přemýšlet, který z těch uniformovaných lidí se samopaly bude mít nejlepší náladu, když najednou moje krosna přijela taky. A neotevřená. Nevím, co s ní dělali, jestli něco.

Zlatý

zzzzz

Tys byl v KLDR jo?

Stříbrný

setapouch

Zatím ne, ale je v plánu. Tohle bylo, myslím, v Moldavsku.

Zlatý

zzzzz

V plánu? tak to si odvážný:-)

Stříbrný

setapouch

Pořádají se tam zájezdy. Dostaneš průvodce, který se stará o to kdy máš kde být, co vidět a co slyšet. Přesněji kde nemáš být, co nemáš vidět a co nemáš slyšet ;)

Zlatý

zzzzz

Setapouch, a teď kdo opisoval:-DDD

Stříbrný

setapouch

To je ouplně jasné: já to nebyl, takže to musela být zzzzz :D

Zlatý

zzzzz

:-DDD ještě, že ti čtu myšlenky, že:-DDD

Zlatý

zzzzz

A na takovou dáááááálku:-)))

Stříbrný

setapouch

Jsi prostě nejšikovnější! :D

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 290
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 209
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 114
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.