DaniSimk

za jak dlouho dorostou ostříhané konečky vlasů??

Nejlepší odpověď
anonym

Konečky ti nedorostou, vlasy rostou od kořínků a jde o to, o kolik si ty konce necháš ostříhat, za měsíc zhruba 1 cm a chlup 🙂

Další odpovědi
Drap

Zhruba za stejnou dobu, jako dorostou ostříhané nehty

hanny 2

Podle toho,kolik centimetrů ti kadeřnice ustřihne,ale mě odrostou vlasy tak 1cm za měsíc.

anonym

To záleží na kvalitě vlasů,také výživa hraje podstatnou roli.
Normálně vlasy povyrostou za den asi o 0,3–0,4 mm ,to znamená ,že za jeden měsíc je budete mít asi cca o centimetr delší.

arygnoc

nikdy.
ale dorastú vlasy (cca 1,25 cm/mesiac, vlasy rastú rovnakou rýchlosťou na celej hlave, nie je žiaden rozdiel v rýchlosti rastu vlasov na ofine, šiji alebo temene.).

;-Q

ps:
končeky vlasov nerastú.