Heřman

Za jak dlouho dokážete ujet na kole 2km.

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na tom, jak člověk rychle šlape. Rekreačně tak 7 – 10 minut

Další odpovědi
Rocker

Záleží na tom,jestli na silničním nebo na MTB,jestli do kopce nebo na rovině,v terénu nebo na asfaltu.Včera jsem ujel na MTB 73 km za 4,5 hodiny,tak si to spočítej:-)

Ar

Heřmane určitě záleží jestli je to do kopce nebo z kopce a taky v jakém terénu.
Předpokládám, že myslíš rovinu. Tam je moje klidná jízda 20–25 km/h když jedu svižněji tak nějakých 30–33km/h (terén tvrdý podklad). Takže v „klidu“ cca 6 min a svižně 4 min

honza19hk

v lidu po silnici a rovině cca 6 minut,když to osolím tak cca 3–4 minuty.
ovšem nesmíš jet na skládačce.