helcaify1

Za jak dlouho dojdou peníze?

Když jsem dnes poslala pánovi na účet peníze (přes účet) za jak dlouho mu dojdou? Dnes nebo až v pondělí?
Když bych je poslala složenkou (na účet) za jak dlouho by došly?

Nejlepší odpověď
david22

O víkendu banky transakce neprovádí, takže v pondělí. Pokud má pán jinou banku než ty, spíše později. Kolem středy.

Další odpovědi
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=dojdou%20pen%C3%AD­ze

Děda Louda

Nevim, jak komu, ale mě peníze došly už dávno.

terry

Složenkou by došly určitě později a je i dražší poplatek.
Pokud má stejnou banku, může mít peníze v pondělí nebo úterý, pokud má banku jinou. pak nejspíš v úterý ráno.

pusinka50

Pokud je to v rámci jedné banky, tak prakticky ihned. Jinak bude banka převádět peníze třeba až v úterý, protože ze zákona na to mají 1 den, čili si zaúčtuje příjem v pondělí, v úterý přepošle a ta přijímající banka zas využije možnost 1 dne a připíše je dotyčnému na účet ve středu