M2

Za jak dlouho bych neměl nadýchat nic po nealko pivu 0,5l? muž, 89 kg

Nejlepší odpověď
anonym

Po nealko pivu?Jsem momoň,ale to snad pijí i profesionální řidiči.

Další odpovědi
mosoj

Po nealkoholickém pivu zaručeně nic nenadýcháš . Vlastní zkušenost.
Lapli mně za 20 minut co jsem ho vypil. Takovéto malé množství alkoholu se stačí ihned odbourávat a do krve se to nedostane !!!
Snad ihned u stolu po napití, ale to by byly jen okamžité páry z úst.
Doplňuji:
Nebo tady chce snad někdo tvrdit opak ?

Pájo

K výpočtu použijte na internetu dostupné „alkulačky“
příklad jedné zde:
http://auto.id­nes.cz/alkulac­ka.aspx

V tomto případě zhruba za dvě hodiny by měl být alkohol ve Vašem těle zmetabolizován… berte to ale pouze orientačně a nechávejte si pro jistotu vždy větší časovou rezervu, než zasednete za volant…

marci1

Záleží na tom, jaké alkoholické pivo. Některá, obzvláště německá nealko piva mají 0,0 % alkoholu, u nás většinou prodávaná mají 0,5 % alkoholu (viz třeba Birell ).

cochee

To je individuální. Já třeba nenadýchám vůbec nic po jedné desítce – ihned, i za patnáct minut, i za hodinu – kdykoliv. Několikrát ověřeno.